Kávé mellé

Kettőt pislogtunk és már hét közepe van. Pedig nem terveztük, hogy átrohanunk a héten. Bár a G-Star klassz lábbelijeivel könnyedén megtehenénk. Mutatjuk is őket. 

Időjárás

Az Időkép előrejelzése szerint ismét erősen megnövekszik a felhőzet és többfelé, legkisebb eséllyel keleten-északkeleten számíthatunk esőre, záporokra, zivatarokra. Nyugaton, délnyugaton egy-egy hevesebb cella is kialakulhat. A délire, délkeletire forduló szél helyenként megélénkül. Reggel 10, délután 21 fok körül alakul a hőmérséklet.

🆘 Ma front ugyan nem lesz felettünk, de az érzékenyebbek a hazánk térségében zajló melegedés hatására fejfájást, migrént, gyulladásos panaszokat, fokozódó fáradékonyságot tapasztalhatnak. A szeles tájakon ingerlékenység és nyugtalanság előfordulhat.

Az UV-sugárzás 11 és 16 óra között a naposabb tájakon és időszakokban elérheti az erős fokozatot, ezért gondoskodjunk bőrünk megfelelő védelméről! Erősítsük immunrendszerünket, fogyasszunk szezonális zöldségeket, gyümölcsöket! Figyeljünk oda a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelére!

Névnap: Konstantin

Híres születésnapos

Lisa Edelsteint köszöntjük ma 59. születésnapján.

Bostonban született, tizenévesen pompomlány volt. 18 éves korában költözött New Yorkba, ahol színészetet tanult. Pályáját színpadi szerepekkel kezdte, olyan filmekben tűnt fel, mint a Lesz ez még így se!, vagy a Mi kell a nőnek?, míg televízióban a legismertebb szerepe a Doktor House című sorozat Lisa Cuddyja volt, akit hét évadon keresztül játszott.

Új cipőkollekció, amely nem követi a trendeket – Meghatározza őket

Merész, figyelemkeltő és megalkuvást nem tűrően eredeti – a G-STAR kollekciója új színt visz a CCC kínálatába. A márkától megszokott nyers, mégis kifinomult stílus olyan divatot teremt, amely saját nyelvén szólal meg. Nem kell harsány megjelenés ahhoz, hogy üzenetet közvetítsen, hiszen a hitelesség és a magabiztosság önmagáért beszél. A kollekciót prémium minőségű anyagokból – többek között valódi bőrből – készült darabok alkotják, amelyek egytől egyig a jól kivitelezett egyszerűség erejét hangsúlyozzák.

Felejtsd el a szlogeneket – érezd a hangulatot! A G-STAR kampány egy vizuális puzzle – minimalista, titokzatos és részletgazdag. Minden darab egyedi értelmezésre ösztönöz, és megszólítja azokat, akik nem felszínes stílusra vágynak. A kollekció letisztult, egységes esztétikája nem csupán megragadja a figyelmet, de mélyebb nyomot is hagy.

A női kollekcióban vastag bőrből készült papucsok, városi szandálok és stílusos táskák segítenek kifejezni az egyéniséged. A visszafogott, minimalista színpaletta – élén a feketével – erőteljes, mégis kifinomult megjelenést biztosít. Minden részlet tudatos tervezés eredménye: ezek a darabok azoknak szólnak, akik nem félnek másként kifejezni önmagukat. A darabok a városi élet ritmusát követik: váratlanul és lényegre törően.

A G-STAR legújabb kollekciója már elérhető a CCC üzletekben, a weboldalon és a mobilalkalmazásban.

Womagic

A womagic azoknak a 40 feletti nőknek szól, akik szeretik és élvezik az életet. Mi is ilyenek vagyunk. Egy közületek. Jó, hogy itt vagytok.