Kávé mellé

Elérkeztünk a karácsony előtti utolsó Hét illata ajánlónkhoz. Mára az egyik kedvencünket hoztuk, Giorgio Armani Privé Bois D’Encens illatát. Részletekért görgess lejjebb.

Időjárás

Az Időkép előrejelzése szerint reggelre többfelé képződhet köd, sűrű köd, ami az Északi-középhegység térségében helyenként tartós lehet. Máshol napos idő ígérkezik, csak délutántól kezdhet befelhősödni az ég nyugat felől. A déli-délnyugati szél a Dunántúlon több helyen megerősödik. Kora délután a tartósan ködös tájakon 4-6, máshol 7-12 fokot mérhetünk. A péntekre virradó éjszaka már csapadékos lesz.

🆘 Ma sem érkezik még front térségünk. Kezdetben többfelé lesz nyirkos az idő, emiatt sokaknál erősödhetnek fel a kopásos eredetű ízületi bántalmak. A panaszok a tartósan ködös, párás északkeleti körzetekben egész nap fennállhatnak. Az átlagosnál enyhébb idő miatt a melegfrontra fokozottan érzékenyeknél továbbra is jelentkezhet fejfájás, vérnyomás-ingadozás, szédülés. Különösen Dunántúlon, ahol az élénk, erős szélben fokozódó fejfájás, nyugtalanság, álmatlanság is előfordulhat. Ajánlott a meleg, réteges öltözködés, mivel nagy lesz a megfázásveszély. Erősítsük immunrendszerünket, fogyasszunk vitamindús zöldségeket, gyümölcsöket! Figyeljünk oda a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelére!

Névnap: Viola

Híres születésnapos

Jake Gyllenhaal, a sármos szépfiú ma lett 44 éves.

1980-ban született Los Angelesben, nővére, Maggie Gyllenhaal szintén színész. Gyerekszínészként kezdte pályafutását, később olyan filmekben tűnt fel, mint az Októberi égbolt, a Donnie Darko, a Holnapután, a Zodiákus, az Éjjeli féreg és az Éjszakai ragadozók. A 2005-ös Brokeback Mountain – Túl a barátságon című alkotásban nyújtott alakításáért Oscar-díjra jelölték. Állandó magyar hangja Csőre Gábor.

A hét illata: Giorgio Armani – Privé Bois D’Encens

Ára: 122.000 Ft (100 ml)

A Bois d’Encens Eau de Parfum egy fényűző és titokzatos illat, amely elrepít az olasz templomok szívébe, ahol Giorgio Armani a nagymamájával töltött időt. Ez az értékes szomáliai füstölővel átitatott illat a világ legrégebbi parfümje, a Kyphi előtt tiszteleg, amelyet az egyiptomiak 4000 évvel ezelőtt alkottak.

Az Armani Privé Bois d’Encens az emlékek és érzelmek esszenciája. A füstölő mélysége és melegsége a cédrusfa és a vetiver fás jegyeivel keveredik, hogy felejthetetlen érzéki élményt nyújtson. Mint Pantelleria fekete köve, ez az illat is misztikus erőt és szépséget testesít meg.

Kizárólag a Douglas Parfümériák kiemelt üzleteiben és online elérhető.

Womagic

A womagic azoknak a 40 feletti nőknek szól, akik szeretik és élvezik az életet. Mi is ilyenek vagyunk. Egy közületek. Jó, hogy itt vagytok.